Vyhledávání

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m - detail

SkupinaOSTATNÍ
Kód9235553
PartNoDK-2933-03
Dostupnostsklademskladem
Množství
Cena bez DPH314.49 Kč
Cena s DPH380.53 Kč
Záruka pro nepodnikatele24 Měsíce
Záruka pro firmy3 Měsíce
Statusü - V ceníku
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m
Obrázek je pouze ilustrační

Zařazení
Kategorie
   Elektronika
      Síťové prvky
         Optika
         Patch kabely
Popis produktu
Popis produktu

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC
Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m

       Description:    
     
• LC / LC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free cable
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 2
• Cable diameter 3mm
• Cable color yellow
• Single packed, with test report
Dotaz k tomuto produktu
Váš e-mail:
Telefon:
Dotaz:
AntiSpam: 2 plus 3 =