Vyhledávání

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m - detail

SkupinaOSTATNÍ
Kód9235553
PartNoDK-2933-03
Dostupnostsklademskladem
Množství
Cena bez DPH314.49 Kč
Cena s DPH380.53 Kč
Záruka pro nepodnikatele24 Měsíce
Záruka pro firmy3 Měsíce
Statusü - V ceníku
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m
Obrázek je pouze ilustrační

Zařazení
Kategorie
   Elektronika a IT
      Síťové prvky
         Optika
         Patch kabely
Popis produktu
Popis produktu

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC
Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m

       Description:    
     
• LC / LC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free cable
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 2
• Cable diameter 3mm
• Cable color yellow
• Single packed, with test report
Dotaz k tomuto produktu
Váš e-mail:
Telefon:
Dotaz:
AntiSpam: 2 plus 3 =